Mercedes-AMG SL 63 (R232): V8 проти SL 43, 2+2 і м’який дах
Mercedes-AMG SL 63 (R232): V8 на 585 к.с. і 3,6 с до 100 км/год, м’який дах. Чим він відрізняється від SL 43, що пишуть видання і як їздити ним Польщею.
Коротко. Mercedes-AMG SL 63 4MATIC+ беруть для відкритої поїздки вдвох, коли потрібен V8: 430 кВт (585 к.с.), 800 Н·м, 3,6 с до 100 км/год і повний привід. Це родстер покоління R232 з м’яким дахом і схемою 2+2, покоління показали в жовтні 2021 року. В автопарку Aurex стоїть версія 2025 року.
R232 і місце SL 63 у лінійці
Покоління SL з індексом R232 Mercedes-Benz представив 28 жовтня 2021 року: родстер з м’яким дахом і схемою 2+2. Індекс підтверджено даними сайтів Mercedes-Benz для Німеччини та Чехії, там само SL 63 значиться в лінійці на жовтень 2026 року. Дати й умови оренди машини автопарку дивіться на картці Mercedes-AMG SL 63, а тут розглянуто саму модель.
За даними виробника для ринку Німеччини (редакція від травня 2024 року) лінійка R232 виглядала так:
- SL 43: рядний чотирициліндровий мотор, 310 кВт (421 к.с.), 500 Н·м, задній привід.
- SL 55 4MATIC+: V8, 350 кВт (476 к.с.), 700 Н·м, 3,9 с до 100 км/год, 295 км/год, 1950 кг.
- SL 63 4MATIC+: V8, 430 кВт (585 к.с.), 800 Н·м, 3,6 с, 315 км/год, 1970 кг.
- SL 63 S E Performance: той самий V8 4.0 на 450 кВт (612 к.с.) плюс електромотор на 150 кВт (204 к.с.); системна потужність 600 кВт (816 к.с.), 1420 Н·м, 2,9 с, 317 км/год.
З 2021 року змінилися цифри й склад лінійки. Прес-реліз Mercedes від жовтня 2021 року давав попередні дані: витрата пального в SL 63 у ньому 12,7-11,8 л/100 км, висота 1353 мм. У документах для Німеччини від травня 2024 року витрата за WLTP становить 13,4-13,0 л/100 км, висота 1354 мм; цифри цієї статті взято з них. До 2024 року в лінійці з’явилася й гібридна SL 63 S E Performance.
V8 проти чотирьох циліндрів: SL 63 і SL 43
SL 43 тут править за точку відліку: це сусідня версія тієї самої моделі. Різниця видна вже в перших рядках таблиці. Значення подано за документами Mercedes для ринку Німеччини, редакція від травня 2024 року.
| Параметр | SL 63 4MATIC+ | SL 43 |
|---|---|---|
| Мотор | V8, 3982 см3, подвійний турбонаддув | 4 циліндри рядні, 1991 см3 |
| Потужність | 430 кВт (585 к.с.) | 310 кВт (421 к.с.) |
| Крутний момент | 800 Н·м | 500 Н·м |
| Привід | повний, AMG Performance 4MATIC+ | задній |
| Коробка | AMG SPEEDSHIFT MCT 9G, 9 ступенів | та сама |
| 0-100 км/год | 3,6 с | 4,7 с |
| Максимальна швидкість | 315 км/год | 278 км/год |
| Споряджена маса | 1970 кг | 1810 кг |
| Витрата WLTP | 13,4-13,0 л/100 км | 9,5-9,0 л/100 км |
| CO2 WLTP | 306-296 г/км | 217-205 г/км |
| Довжина / висота | 4705 / 1354 мм | 4700 / 1359 мм |
| Ширина з дзеркалами | 2100 мм | 2100 мм |
| Колісна база | 2700 мм | 2700 мм |
| Бак | 70 л | 70 л |
V8 з кодом M 177 збирають уручну в Аффальтербаху, пік потужності припадає на 5500-6500 об/хв. Він дає на 164 к.с. і 300 Н·м більше, ніж рядна четвірка SL 43, а коробка в обох версій одна: дев’ятиступінчастий автомат, де замість гідротрансформатора стоїть мокре багатодискове зчеплення. Плата за потужність видна в масі (різниця 160 кг) і у витраті пального.
Привід теж різний. У SL 63 він повний, зі змінним розподілом моменту, у SL 43 задній. За німецьким прайс-листом 2024 року в SL 63 стандартні задня керована вісь і AMG ACTIVE RIDE CONTROL; у SL 43 керована вісь іде за доплату, а ACTIVE RIDE CONTROL недоступний. Прес-реліз 2021 року називає стандартом SL 63 активні опори двигуна і режим RACE. Електричний турбокомпресор, який виробник описує як технологію Формули 1, застосовано на SL 43, а у V8 подвійний турбонаддув. Для SL 43 на 2026 рік заявлено 310 кВт плюс до 10 кВт м’якого гібрида.
Як їде SL 63: оцінки Top Gear і evo
Тести, на які спирається розділ, зроблено в 2023-2024 роках. Evo описує SL 55 4Matic, тому його висновки про кермо й шасі стосуються сусідньої версії.
Мотор і коробка отримали найкращі оцінки. Top Gear (лютий 2023 року) називає V8 потужним і чуйним, а коробку непомітною в спокійній їзді й чіткою, коли навантаження зростає.
Хід машини критикують. На тестовій машині з 21-дюймовими колесами Top Gear визнав SL 63 надто жорстким для круїзера: неспокійним навіть у режимі Comfort. В огляді від липня 2024 року видання пише, що на нерівних дорогах кузов розгойдується турбулентно. Практичний висновок: краще обирати маршрути з рівним покриттям.
Шасі й кермо викликають суперечки. Повний привід дає сильну тягу, але шасі, за оцінкою Top Gear 2023 року, відчувається розсіяним. У 2024 році видання додає: активні стабілізатори, повний привід і задня керована вісь роблять V8 чіпким і безпечним, зате задоволення від їзди мало. Кермо швидке, але віддалене й без зворотного зв’язку. Evo в січні 2023 року назвало кермо SL 55 4Matic двовимірним, але визнало, що повний привід і керовані задні колеса працюють інтуїтивно. Top Gear у 2024 році ставить вище SL 43: вона легша, простіша й зрозуміліша, ніж V8, і видання вважає її кращим вибором.
Для орендаря з цього випливає проста розкладка. Якщо важливі легкість і зрозумілість, то за логікою Top Gear ближча SL 43. Якщо потрібні тяга V8, 3,6 с до 100 км/год замість 4,7 і повний привід у відкритій машині, беруть SL 63 і миряться з жорстким ходом та далеким від водія кермом.
Салон, дах і практичність
Салон розрахований на схему 2+2. Задні місця підходять для пасажирів зростом до 1,50 м, з дитячим кріслом до 1,35 м; за задніми сидіннями стоїть знімний вітровідбійник. Четверо дорослих у такий салон не сядуть: задній ряд годиться під сумки або дитину.
Верх текстильний, з електроприводом, відкривається й закривається приблизно за 15 секунд; заднє скло з обігрівом. Розміри для міських вулиць: довжина 4705 мм, ширина 1915 мм без дзеркал і 2100 мм з дзеркалами, висота 1354 мм. Вузький в’їзд у двір спершу оцініть очима, потім заїжджайте: дзеркала додають до корпусу 185 мм.
Дорожній просвіт у SL 63 становить 86 мм при допустимій повній масі, тому високі бордюри й в’їзди на паркінги беріть під кутом. Споряджена маса 1970 кг, корисне навантаження 350 кг. Пальне бензин, бак на 70 л, з них резерв 10 л. За паспортною витратою бака вистачає приблизно на 520-540 км, за активної їзди менше.
У прайс-листі Mercedes-Benz від травня 2024 року запасне колесо не згадано. У пакети оснащення версій SL входить набір TIREFIT: ущільнювач із повітряним компресором, після ремонту дозволено їхати до 80 км/год.
SL 63 у Польщі: маршрут і місцеві умови
Для відкритої машини з Варшави добре підходить дорога до мазурських озер: до Миколайок близько 223 км, приблизно три години двадцять хвилин. Найшвидший шлях іде швидкісною дорогою S8, а далі звичайними дорогами через Остроленку. Це поїздка на день або на ночівлю вдвох.
У Польщі для легкових машин немає віньєток, платні ділянки автомагістралей оплачуються окремо; подробиці є в статті про платні дороги Польщі. У Варшаві діє зона чистого транспорту (SCT): допуск конкретної машини уточнюйте при бронюванні, а правила в’їзду розібрано окремо.
Суперники: 911 Carrera GTS Cabriolet і M8 Competition Convertible
Porsche 911 Carrera GTS Cabriolet: опозитний шестициліндровий мотор 3,6 л з електричним турбокомпресором, 398 кВт (541 к.с.), 610 Н·м, 3,1 с до 100 км/год з пакетом Sport Chrono, 312 км/год, привід на задню вісь. BMW M8 Competition Convertible: V8 M TwinPower Turbo до 460 кВт (625 к.с.), 3,3 с, восьмиступінчаста M Steptronic і повний привід M xDrive.
За паспортним розгоном SL 63 (3,6 с) поступається обом, за моментом виграє в Porsche (800 Н·м проти 610), за максимальною швидкістю випереджає його на 3 км/год. В автопарку Aurex є BMW M8 Competition 2022 року з мотором 4.4L і приводом xDrive, але це купе, а не кабріолет.
Кому підійде і кому ні
Підійде:
- двом, кому потрібні відкритий верх і V8 з моментом 800 Н·м;
- тим, кому у відкритій машині потрібен повний привід;
- поїздкам на день по рівному асфальту, де жорсткий хід не заважає;
- пасажиру зростом до 1,35 м у дитячому кріслі на задньому ряду.
Не підійде:
- чотирьом дорослим: задній ряд розрахований на зріст до 1,50 м;
- тим, хто чекає м’якого круїзера: Top Gear описує хід як неспокійний навіть у Comfort;
- тим, кому важливий зворотний зв’язок керма;
- тим, кому потрібен закритий кузов: в автопарку є Mercedes-AMG GT 53 2021 року з повним приводом 4MATIC+.
Часті запитання
Яка максимальна швидкість у Mercedes-AMG SL 63? У SL 63 4MATIC+ виробник заявляє 315 км/год. Сусідні версії: SL 43 до 278 км/год, SL 55 4MATIC+ до 295 км/год, гібридна SL 63 S E Performance до 317 км/год. На польських дорогах ця цифра недосяжна, вона описує запас машини.
Скільки кінських сил у Mercedes-AMG SL 63 4MATIC+? 585 к.с., це 430 кВт при 5500-6500 об/хв. Крутний момент 800 Н·м. Для порівняння, у SL 43, 421 к.с. і 500 Н·м, у SL 55 4MATIC+, 476 к.с. і 700 Н·м.
За скільки секунд Mercedes-AMG SL 63 розганяється до 100 км/год? За 3,6 с за даними Mercedes. У SL 43 цей показник 4,7 с, у SL 55 4MATIC+ 3,9 с, у гібридної SL 63 S E Performance 2,9 с.
Чим Mercedes-AMG SL 63 відрізняється від SL 43? Мотором і приводом. У SL 63 V8 об’ємом 3982 см3 на 585 к.с., у SL 43 рядна четвірка 1991 см3 на 421 к.с. Перша повнопривідна (AMG Performance 4MATIC+), друга задньопривідна. Споряджена маса 1970 проти 1810 кг, витрата за WLTP 13,4-13,0 проти 9,5-9,0 л/100 км. За німецьким прайс-листом 2024 року в SL 63 стандартні задня керована вісь і AMG ACTIVE RIDE CONTROL, якого в SL 43 немає.
Який двигун стоїть на Mercedes-AMG SL 63? V8 з кодом M 177 об’ємом 3982 см3 і подвійним турбонаддувом, ручне складання в Аффальтербаху. Коробка дев’ятиступінчастий автомат AMG SPEEDSHIFT MCT 9G з мокрим багатодисковим зчепленням замість гідротрансформатора.
Скільки місць у Mercedes-AMG SL, чи поміщаються дорослі на задніх сидіннях? Місць чотири за схемою 2+2, але задній ряд розрахований на зріст до 1,50 м, з дитячим кріслом до 1,35 м. Дорослому середнього зросту ззаду місця немає: ряд підходить під дитину або речі. За задніми сидіннями є знімний вітровідбійник.