Автопарк Aurex: двадцять машин за мотором, приводом і динамікою
Автопарк Aurex у Варшаві: 20 машин у таблиці з мотором, потужністю, приводом, розгоном до 100 км/год і заводською швидкістю. Групи й часті запитання.
Ця сторінка збирає заводські параметри парку Aurex у Варшаві в одній таблиці: мотор, потужність, привід, розгін до 100 км/год і максимальну швидкість. Картка моделі розбирає машину докладно, а таблиця потрібна для першого порівняння: у кого задній привід, яка машина розганяється до сотні швидше ніж за чотири секунди, де електроніка тримає швидкість на 250 км/год. Зведення складено на 4 жовтня 2026 року. У каталозі 22 картки, до таблиці увійшло 20.
Коротко. У таблиці 20 машин парку Aurex: від BMW 320d xDrive на 190 к.с. до Lamborghini Urus Performante на 666 к.с. У таблиці задній привід лише в BMW M2, передній у Lexus ES 300h і Mini Cooper S, в решти повний. Заводська швидкість від 180 до 325 км/год. Range Rover Sport і Audi A6 C9 додамо до таблиці пізніше.
Як читати таблицю
Цифри заводські, з документів виробників, а не з рекламних заголовків. Винятки застережено під таблицею. Потужність подано в кінських силах за метричною системою (PS, як у прес-релізах) і в кіловатах. Максимальну швидкість показано штатну заводську, а там, де її тримає електроніка, з обмежувачем. Якщо в моделі є пакет, що піднімає межу, у таблиці стоїть значення без нього. Колонку «Місць» подано за заводськими даними й каталогом: у Mercedes-AMG GT 53 і BMW X7 40i кількість місць залежить від комплектації, а для Lamborghini Urus Performante, Mercedes-Maybach S 580 і Porsche Taycan її взято з каталогу, а компонування салону підтвердить команда під час бронювання.
У трьох рядках BMW M наведено діапазон: X5 M, M4 Competition і M2. Рік у каталозі не каже, яка версія стоїть у парку. У X5 M BMW випускала версії на 600 і 625 к.с., у M4 Competition оновлення 2024 року підняло потужність з 510 до 530 к.с., у M2 з 460 до 480 к.с. Прочерк «н/д» означає, що даних немає: так із розгоном в Audi A6 C8 і Porsche Taycan та з максимальною швидкістю в Audi A6 C8.
П’ять груп за призначенням
Усередині парку зручніше тримати машини не за марками, а за завданням, під яке їх зазвичай беруть.
Кабріолети й родстери. Таких машин дві: Lamborghini Huracán EVO Spyder з м’яким складаним дахом, двома місцями і V10 на 640 к.с. та Mercedes-AMG SL 63 з V8 на 585 к.с. і схемою 2+2. Обидві повнопривідні. Докладніше в оглядах Huracán EVO Spyder і SL 63, а порівняння Huracán і Urus допомагає вибрати між відкритим суперкаром і суперкросовером.
Купе й чотиридверні купе. П’ять машин із різним завданням: BMW M8 Competition з V8 на 625 к.с., M4 Competition з повним приводом M xDrive, M2 як єдина задньопривідна машина парку, Mercedes-AMG GT 53 з рядною шісткою і системою EQ Boost та BMW 430i xDrive у кузові Gran Coupé на п’ять місць.
Позашляховики. П’ять моделей: Lamborghini Urus Performante з V8 на 666 к.с., Mercedes-AMG G 63 з V8 на 585 к.с. і штатною межею 220 км/год, BMW X5 M, BMW X6 30d з дизельною шісткою на 298 к.с. та BMW X7 40i, єдиний у парку трирядний салон на шість або сім місць.
Компактні. Audi RS 3 з рядною п’ятіркою 2.5 TFSI на 400 к.с. і Mini Cooper S у тридверному кузові на 204 к.с. із переднім приводом. До 100 км/год RS 3 розганяється за 3,8 с, Mini за 6,6 с.
Седани. Mercedes-Maybach S 580 на 503 к.с., Audi A6 C8, Mercedes C 200 4MATIC, BMW 320d xDrive на дизелі, Lexus ES 300h з гібридною установкою 218 к.с. і переднім приводом та Porsche Taycan, єдиний електромобіль парку. Серед підтверджених моделей цієї групи найшвидше розганяється Maybach: 4,8 с до 100 км/год.
Таблиця: усі двадцять машин парку
| Модель | Кузов | Місць | Мотор | Потужність | Привід | 0-100 км/год, с | Макс. швидкість, км/год |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Lamborghini Huracán EVO Spyder | кабріолет, м’який дах | 2 | 5.2 V10 | 640 к.с. (470 кВт) | повний | 3,1 | 325 |
| Mercedes-AMG SL 63 4MATIC+ | родстер, м’який дах | 4 (2+2) | 4.0 V8 бітурбо | 585 к.с. (430 кВт) | повний (4MATIC+) | 3,6 | 315 |
| BMW M8 Competition | купе | 4 | 4.4 V8 бітурбо | 625 к.с. (460 кВт) | повний (M xDrive) | 3,2 | 250 |
| BMW M4 Competition | купе | 4 | 3.0 R6 бітурбо | 510-530 к.с. (375-390 кВт) | повний (M xDrive) | 3,5 | 250 |
| BMW M2 | купе | 4 | 3.0 R6 бітурбо | 460-480 к.с. (338-353 кВт) | задній | 4,0-4,1 | 250 |
| Mercedes-AMG GT 53 | чотиридверне купе | 4-5 | 3.0 R6 турбо, EQ Boost | 435 к.с. (320 кВт) | повний (4MATIC+) | 4,5 | 285 |
| BMW 430i xDrive | чотиридверне купе (Gran Coupé) | 5 | 2.0 R4 турбо | 245 к.с. (180 кВт) | повний (xDrive) | 6,1 | 250 |
| Lamborghini Urus Performante | позашляховик | 4 | 4.0 V8 бітурбо | 666 к.с. (490 кВт) | повний | 3,3 | 306 |
| Mercedes-AMG G 63 | позашляховик | 5 | 4.0 V8 бітурбо | 585 к.с. (430 кВт) | повний (4MATIC) | 4,4 | 220 |
| BMW X5 M | позашляховик (SAV) | 5 | 4.4 V8 бітурбо | 600-625 к.с. (441-460 кВт) | повний (M xDrive) | 3,8-3,9 | 250 |
| BMW X6 30d | купе-позашляховик | 5 | 3.0 R6 дизель, 48 V | 298 к.с. (219 кВт) | повний (xDrive) | 6,1 | 233 |
| BMW X7 40i | позашляховик | 6-7 | 3.0 R6 турбо, 48 V | 380 к.с. (280 кВт) | повний (xDrive) | 5,8 | 250 |
| Audi RS 3 | седан | 5 | 2.5 R5 TFSI | 400 к.с. (294 кВт) | повний (quattro) | 3,8 | 250 |
| Mini Cooper S 3-door | хетчбек, 3 двері | 4 | 2.0 R4 турбо | 204 к.с. (150 кВт) | передній | 6,6 | 242 |
| Mercedes-Maybach S 580 | седан | 4 | 4.0 V8 бітурбо | 503 к.с. (370 кВт) | повний (4MATIC) | 4,8 | 250 |
| Audi A6 C8 | седан | 5 | 2.0 TDI | 204 к.с. (150 кВт) | повний (quattro) | н/д | н/д |
| Mercedes-Benz C 200 4MATIC | седан | 5 | 1.5 R4, 48 V | 204 к.с. (150 кВт) | повний (4MATIC) | 7,1 | 241 |
| BMW 320d xDrive | седан | 5 | 2.0 R4 дизель, 48 V | 190 к.с. (140 кВт) | повний (xDrive) | 7,2 | 228 |
| Lexus ES 300h | седан | 5 | 2.5 R4 гібрид | 218 к.с. (160 кВт) | передній | 8,9 | 180 |
| Porsche Taycan | седан | 4 | електричний | до 408 к.с. (300 кВт) | повний (за каталогом) | н/д | 230 |
Потужність Taycan вказано «до»: так її називає Porsche на сторінці моделі. За тієї самої потужності в Porsche є версія із заднім приводом, тому повний привід Taycan узято з каталогу, а версію машини уточнюють. У Lamborghini Urus Performante стоять дані Performante. В Urus S за тієї самої потужності Lamborghini заявляє 3,5 с і 305 км/год, і яка з двох версій стоїть у парку, ще належить підтвердити за документами. Для Audi A6 C8 потужність і привід відповідають версії 40 TDI quattro, за нею ж виведено тип мотора, а розгін і максимальна швидкість позначені «н/д»: у перевірених документах Audi їх немає, а довідкові сайти заводськими даними не вважаються.
Заводська межа швидкості: що стоїть за цифрою 250
Вісім машин у таблиці показують 250 км/год: BMW M8 Competition, X5 M, M4 Competition, M2, X7 40i, 430i xDrive, Audi RS 3 і Mercedes-Maybach S 580. Це електронний обмежувач, а не межа можливостей мотора, тому за однією цифрою машини не порівняти. Розгін до 100 км/год у цих восьми вкладається в діапазон від 3,2 с в M8 до 6,1 с в 430i.
Швидкість вище дає заводський пакет, але лише на машині, де він встановлений. У BMW це M Driver’s Package: 285 км/год у M2, 290 у M4 Competition і X5 M, 305 у M8 Competition. В Audi RS 3 опція піднімає межу до 280 км/год, а пакет RS-Dynamikpaket до 290. У Mercedes-AMG G 63 штатні 220 км/год, з AMG Driver’s Package 240. Чи є такий пакет на конкретній машині парку, підтвердить команда під час бронювання.
Поширені помилкові уявлення
«У парку є M3 Competition і SL 43». Обидві стояли в попередній версії цієї таблиці. Зараз карток у них немає: замість SL 43 у парку SL 63 з V8 і повним приводом 4MATIC+, а з BMW M залишилися M2, M4 Competition, M8 Competition і X5 M.
«Відкрита машина в парку одна». Їх дві: Huracán EVO Spyder і SL 63. Попередня таблиця називала єдиною відкритою SL 43, але він більше не числиться серед машин парку.
«Усі машини Aurex повнопривідні». У BMW M2 задній привід, у Lexus ES 300h і Mini Cooper S передній. Решта 17 машин таблиці повнопривідні.
«У G 63 максимальна швидкість 240 км/год». Це значення з AMG Driver’s Package. Штатна електронна межа G 63 становить 220 км/год, і в таблиці стоїть вона. У попередньому зведенні було 240 км/год.
«У парку є Porsche Panamera». Ні. З Porsche в парку лише Taycan.
Машини, яких поки немає в таблиці
Дві машини парку додамо до таблиці пізніше, бо потужність і розгін у версій однієї моделі помітно різняться. Range Rover Sport нового покоління L461 це позашляховик преміум-класу з повним приводом, за каталогом п’ятимісний. Audi A6 C9 це седан бізнес-класу нового покоління. Актуальний склад парку завжди видно на сторінці каталогу.
Часті запитання
Скільки машин у парку Aurex і чому в таблиці двадцять? У каталозі Aurex на 4 жовтня 2026 року 22 картки. До таблиці увійшли 20 машин. Range Rover Sport і Audi A6 C9 додамо пізніше: потужність і розгін у різних версій цих моделей помітно різняться, тож їхні рядки з’являться, коли буде відома версія двигуна.
Яка машина парку найшвидша за заводськими даними? Lamborghini Huracán EVO Spyder: 325 км/год і 3,1 с до 100 км/год. За максимальною швидкістю за ним іде Mercedes-AMG SL 63 з 315 км/год і 3,6 с, далі Lamborghini Urus Performante з 306 км/год і 3,3 с. За розгоном другим стоїть BMW M8 Competition із 3,2 с.
Які машини парку відкриті? Дві: Lamborghini Huracán EVO Spyder з електрично складаним м’яким дахом і двома місцями та Mercedes-AMG SL 63 з м’яким дахом і схемою 2+2. Обидві повнопривідні: у Spyder V10 на 640 к.с., у SL 63 V8 на 585 к.с. SL 43, який називала відкритим попередня таблиця, із парку пішов.
У яких машин парку привід не повний? У BMW M2 задній привід, у Lexus ES 300h і Mini Cooper S передній. Решта 17 машин таблиці повнопривідні: xDrive у BMW, 4MATIC і 4MATIC+ у Mercedes, quattro в Audi. У Porsche Taycan повний привід указано за каталогом, версію машини уточнюють.
Чому в BMW M2, M4, M8, X5 M і Audi RS 3 у таблиці 250 км/год? Це штатна межа електронного обмежувача. Вище швидкість піднімає окремий пакет: M Driver’s Package у BMW (285 км/год у M2, 290 у M4 Competition і X5 M, 305 у M8 Competition) та опції в Audi RS 3 (280 або 290 км/год). Чи є пакет на конкретній машині, підтвердить команда під час бронювання: у таблиці стоїть заводське штатне значення.
Чому в X5 M, M4 Competition і M2 потужність подано діапазоном? Рік у каталозі не визначає версію. У X5 M BMW випускала версії на 600 і 625 к.с., у M4 Competition оновлення 2024 року підняло потужність з 510 до 530 к.с., у M2 з 460 до 480 к.с. Яка з них стоїть у парку, відкриті дані не показують, тому в таблиці обидві цифри. Точне значення з’явиться після звірки з документами машини.
Чому в рядках Taycan і Audi A6 C8 стоїть «н/д»? Розгін Taycan у каталозі не збігається з жодною заводською версією такої потужності: Porsche називає 4,6 с у Taycan 4 і 4,8 с у задньопривідного Taycan. Для Audi A6 C8 у перевірених документах Audi немає ні розгону, ні максимальної швидкості, а довідкові сайти заводськими даними не вважаються. Підтверджені значення з’являться після звірки з документами.
Яка машина парку вміщує найбільше пасажирів? BMW X7 40i: сім місць у стандартному компонуванні, шість у разі замовлення окремих крісел у другому ряду. Решта позашляховиків парку п’ятимісні, крім Lamborghini Urus Performante, у якого за каталогом чотири місця. Серед седанів за каталогом чотири місця в Mercedes-Maybach S 580 і Porsche Taycan, в решти п’ять.